2015. június 7., vasárnap

Itt a nyár avagy beindul a műszak

Kedves Mindenki!!

Mivel nem régen hivatalosan is beköszöntött a nyár (pontosabban egy hete) ezért arra gondoltam mostmár illene életjelet adnom magamról. Ígéretem szerint Júniustól elérhető vagyok, így azokat a rendeléseket amik Június 1 után jöttek a blog e-mail fiókjára elkészítem. 

Mostanában eléggé rákattantam a Wattpad nevű oldalra, ezért arra gondoltam hogy oda is szívesen gyártok borítót ha valakinek ilyesmire egyáltalán szüksége lenne. Nekem eléggé bejött az ötlet, hogy design váltás nélkül lehet pötyögni, hiszen akárki aki már készített el legalább egyszer egy teljes designet beismerheti, hogy nem egy öt perces meló. 

Sokáig gondolkoztam rajta, hogy végül is legyen-e limit határ, erre még most sem tudok válaszolni, eddig úgy vagyok a dologgal, hogy nincsen, aztán ha úgy alakul akkor ki lesz írva, ha soknak érzem. 

Kóddal készített design-et nem tudok és nem is akarok készíteni, nem az én stílusom és rájöttem, hogy nem éppen lesz egy blog egyedi attól, ha mindig követki ezeket az újjonnan felkapott stílusokat. Amelyikre úgy gondolom, hogy belefér még azt persze én is igyekszem 'kitanulni' hogy azért haladjunk a korral. 

Hogy éppen most mi is elérhető... hát a design rendelés kivételével minden, azt csak a vizsgaidőszakom után szeretném bevezetni, hiszen annak ellenére, hogy már egy csomó órán nem kell részt vennem, még így is sok napot kell a vizgák felkészülésére fordítanom. Június vége fele már ez is változk. 

Addig is csináltam saját magamnak néhányat azt gondoltam meg is mutatom.







A borítók nem elvihetőek!! Saját magamnak készítettem és használom is, ha igény tartotok rá, tudok néhány olyat is csinálni amit kisorsolok vagy bármi ilyesmi.
Mára ennyi is lett volna, a borítókat megemlítve hozzátenném, hogy ennek nem két hét az elkészítési ideje ezt jóval hamarabb is eltudom készíteni, ha valakinek kedve lenne rendelni.

És az e-mail amire minden rendelést várok: diana.winkler.design@gmail.com

Hamarosan jelentkezem ismét,

Diana

2015. április 6., hétfő

Vihető Fejléc

Hahóka mindenkinek!

A napokban még összedobtam egy fejlécet és gondoltam, ha valakinek kell elviheti... akinek kell írjon az email címre és hogy mire cseréljem ki a feliratokat.

e-mail: diana.winkler.design@gmail.com







Diana

2015. április 5., vasárnap

Megint itt

Kedves Mindenki!

Valósszínűleg észrevettétek, hogy mostanában megint nem vagyok elérhető, ennek több dolog is az oka. Mivel már nem első alkalom, hogy az életem közbeszól, ezért arra a döntésre jutotta, hogy eme blogot csak nyáron fogo üzemeltetni. 
Tudom, rengeteg ember azzal jönne, hogy miért nincs időm? Azért mert itt az iskola, az életem meg a vizsgáim, amibe apait anyait szeretnék beleadni. 
Rengeteg embernek így is van ideje blogot írni megmiegyéb, aláírom, hogy egy történetet írni, meg egy design blogot üzemeltetni két külön dolog. Míg egy fejléccel ellehet babrálni egy két óráig (nekem ennyibe telik, még ennyi gyakorlat után is) és akkor szorozzuk be 5el mert azért hogy egy design blogon heti rendszerességgel jöjjenek posztok, ahhoz kell is valamit csinálni míg egy történetes blogon heti egyszer leülsz vagy többször 10-15 percre és megvan a következő rész.
Sokkal több időt igényel, főleg hogyha nincsenek szerkesztőtársaim, így nem tudom ezt a nyaran kívül bevállalni. 
A történetes blogomat szeretném folytatni, éppen egy résszel babrálok, azon valószínáleg heti rendszerességgel jönnek a dolgok. 
Még ebben a pár hónapban ami a nyár előtt van, szeretnék egy szerkesztő felvételt rendezni, ami csakis nyári "meló" lesz nem tőbb. 
Kritikákat azokat megírom, de a fejléces történetet csakis nyárra tudom betervezni, addig is könyvkritikák és sima kritikák lesznek a blogon.

Köszönöm megértéseteket,

Diana 

2015. február 10., kedd

Rendelések

A napokban elkészültem pár rendeléssel, így gondoltam, hogy megmutatom nektek is:









xx Diana  

2015. február 6., péntek

Egy kis hirdetés...

http://listen-to-the-rythm-of-thefallingrain.blogspot.co.uk


Egy kis betekintő a jelenleg futó történetből:

SOUL
'Mert az igazság messze jár a látszattól.'


"Felloholtam a lépcsőn a korlátot markolászva, nehogy lezúgjak a lépcsőn. Amint felértem a felső emeletre, levágtam magam a legközelebbi ablak melletti ülésre, és nekidőltem az üvegnek.
Mindössze ketten voltunk az emeleten - én és egy gyerek, aki a busz hátuljában ült a telefonjába temetkezve. Tudtam, hogy alig tizenöt perc múlva más lesz a helyzet, így lehunytam a szememet és próbáltam kiélvezni a néma csendet ami körülölelt.
Másodpercekkel később hirtelenjében megállt a busz, egy csikorgás kíséretében. "

UI: még hétvégén fogok jelentkezni rendelésekkel vagy ajánlóval.

Diana

2014. december 31., szerda

Igen, megint én

Sziasztok kedves követők!

Igen, megint itt vagyok. Mielőtt előhoznám szánalmas indokaimat, amiért nem votlam aktív mostanában azzal kezdeném, hogy sajnálom. Tudom, már nem először tűnök el így, de ennek megvannak a maga okai, amit nem szeretnék leírni. Sokszor pörög a fejem a blog sorsát illetően, és az elmúlt néhány hónapban egyfojtában az jutott az eszembe, hogy be kéne zárni a bazárt. Hogy mindennek véget kellene már vetni, hiszen nem is írok ide semmit, és nem is csinálok itt semmit. Csak áll itt üresen a blog, ezer éves bejegyzésekkel, frissítés nélkül, ezeréves designel... a bezárás tűnt a legjobb öteltetnek, miután drága Delilah és Linda itthagyta a blogot. Eleine, mielőtt ők kiléptek volna, eléggé inaktív voltam, nem volt időm sem blogdesigneket csinálni, se fejléceket se semmit. Tudom, írhattam volna, de mit? Szánalmasabb lett volna beállítani egy 'Nincs időm' monológgal szüneteltetni a blogot. Aztán, amikor már rájöttem, hogyan is szánhatnék egy kis időt a blogra már késő volt. Ők ketten elmentek, nekem pedig egyedül baromira se kedvem se semmim sem volt folytatni a banzájt. Tudom, itt van Adriana és Nikii, de ők kritika írással foglalkoznak, ami más, mint a szerkesztés.
Most pedig, tőbb hónap után újra itt, miután eldöntöttem, hogy itt nem lehet vége. Lehetséges, hogy ez egy jel volt, hogy nem kell több szerkesztő a csapatba, szóval nem tervezek felvételt.
Immáron visszatértnek lehet venni, de szigorítás lesz. 3 rendelést veszek fel, se többet, se kevesebbet! Mindig ez amibe belefáradok. A rendelések, és még amikor kivan írva, hogy inaktív... akkor is jönnek. Nekem pedig nincs szivem odapaszírozni, egy 'Nem vállalom el, mert tele vagyok rendeléssel' szöveget, mert rossz érzés ilyet írni, másrészről chatbe akkor jönne a komment, hogy bunkó vagyok, mert nem vállalom. Eddig ez ment, nem volt visszamondás. Mostmár lesz. Írnám, hogy sajnálom, de nem. Ha már elvállalok valamit, azt illene teljesíteni, ebben pedig gátol az, hogy kétszer annyi rendelést veszek fel, mint amit jelenleg tudnék teljesíteni.

Emellett. Igen, igen a kinézet. Nos, elkezdtem, de nem volt rá több időm, kitenni pedig nem szerettem volna a "Blog jelenleg nem elérhető' cumót, mert akkor sokan a blog végét hinnék. Szóval félig újjan félig régien köszöntöm a 2015-öt. Igyekszem ezt korrigálni amint lehet. Boldog új évet mindenkinek,

Diana

2014. november 16., vasárnap

Kritika - Kutya egy világ

Heló mindenkinek!
Ismételten én jelentkezem, mily' meglepő, egy kritikával, amit Elizabeth S. blogjáról írtam. 


Kinézet: Őszinte leszek, ha azt mondom, hogy első pillantásra beleszerettem a blogodba. Kifejezetten elnyerték a tetszésemet az ilyen új stílusú blogok, amelyekkel egyre többször találkozok. Nagyon tetszik ez a lilás-kékes színvilág, amely az oldalt jellemzi. Hol világosabb, hol sötétebb az árnyalat, így egész kellemes hatást kelt. A fejléc tetszik, mutatja, hogy miről is szólhat a történet. Azzal, hogy chatet Vakkantónak, és a feliratkozókat meg Falkatagoknak nevezted, számomra teljes lett az összkép, mivel ezzel is jelzed, hogy a történeted a kutyákról szól.

Történet: Alapvetően, én nem vagyok oda a kutyákért, de azt a minimális ellenszenvemet is félretéve kezdtem el olvasni, és ha fogalmazhatok így, a történet olvastatja magát. Legalábbis számomra ilyen hatást keltett, mert alig egy óra alatt elolvastam a fejezeteket. Terjedelmes, eseménydús és fordulatos részeket írsz, helyesírási hibával csak elvétve találkoztam. Nagyon tetszik, hogy a fejezeteket majdhogynem mindig a legizgalmasabb pillanatban hagyod abba, ezzel is növelve a feszültséget. Valamint ezzel azt is eléred, hogy tovább folytassa az illető az olvasást. A választékos szórended megmutatkozik a történetben, hiszen szóismétléssel nem találkoztam. A karakterek személyisége részről részre formálódik, az eseményszálak követhetőek és szépen lassan bontakoznak ki.

Összesítve, nekem nagyon tetszik a blogod, és csak annyit szeretnék még mondani, hogy csak így tovább! 

xxNikii